فروش کفش های ایمنی ارک تبریز ، خرید کفش ایمنی ارک ،انواع کفش ایمنی ارک با طرح های متفاوت و مقاومت های بالا ، کفش ارک ، کفش ایمنی ارک Ark Safety Shoes

کفش ارک

مقدمه

طبق بررسی های انجام شده توسط باستان شناسان اولین کفش ساخته شده به دست انسان به 8 هزار سال پیش برمی گردد. این کفش که با استفاده از پوست حیوان و چوب ساخته شده بود، پا گذشتگان ما را از آسیب های احتمالی دور می کرد و وظیفه حفاظت از پا انسان های اولیه را برعهده داشت.

امروز نیز بعد از گذشت 8 هزار سال و گذر انسان از دوره های مختلف، همچنان کفش به عنوان یک وسیله برای محافظت از پا شناخته می شود و انسان ها با تولید کفش های گوناگون برای کارکرد های مختلف توانسته اند تا در هر حرفه و شغلی کفش مخصوص به آن حرفه را تولید کنند تا هر یک از این محصولات وظیفه مخصوصی را انجام بدهند.

کفش های رسمی وظیفه افزایش جذابیت شما را برعهده دارند و با طراحی خاص خود به شیک پوشی شما کمک بسیار زیادی می کنند.

کفش های ورزشی وظیفه دارند تا در هنگام فعالیت های مختلف ورزشی به شما کمک کنند تا بتوانید این فعالیت ها را به خوبی و با سلامت و حفاظت کامل انجام بدهید.

کفش های ایمنی تولید شده اند تا در هنگام انجام کارهایی که ریسک بسیار بالایی دارند به حفاظت از پا شما کمک کنند.

اما با وجود انواع گسترده ای از کفش ها که هر یک از آن ها وظیفه مخصوص به خود را دارند با این حال همانند هر محصول دیگری در بازار طراحی، تولید و عرضه کفش نیز شاهد حضور محصولات بسیار مرغوب و با کیفیت در برابر محصولات تقلبی و بی کیفیت هستیم و مطمئن باشید که شاید برای خرید یک محصول بسیار خوب لازم باشد تا مبلغ بیشتری پرداخت کنید اما آسیب هایی که کفش های تقلبی به مرور زمان به پاهای شما می زنند به هیچ عنوان برطرف نخواهند شد و قابل جبران نیست.

عوارض کفش نامناسب

 از مهم ترین عوارض کفش های نامناسب، به وجود آمدن ضایعات مختلفی در پا مثل میخچه و پینه است.

یکی دیگر از عوارضی که ممکن است بعد از انتخاب کفش نامناسب و پوشیدن آن به مدت طولانی برای شما اتفاق بیافتد نوروپاتی است. این عارضه که یک وضعیت غیر قابل بازگشت است در واقع همان سوزن سوزن شدن پاها و کم شدن توانایی های حسی در پا است.

درد در نواحی مختلف پا به خصوص در پنجه پا از عوارض دیگر استفاده از کفش نامناسب است که این دردها به مرور زمان به نقاط دیگر بدن همچون کمر و زانوها منتقل خواهد شد و حتی باعث از بین رفتن شکل اصلی بدن می شود.

خرید کفش مناسب

با وجود گستره بسیار زیادی از برندهای تولید کننده کفش، بسیار سخت است تا بتوانید کفش مناسبی برای خود انتخاب کنید. این انتخاب زمانی سخت تر می شود که شما در کارهای بسیار حساس و پر ریسک نیاز دارید تا کفش ایمنی برای خود و یا کارکنان خود بخرید.

کفش ایمنی اولین قدم برای انجام کار است زیرا شما باید پیش از شروع هر کاری لباس مخصوص به آن کار را بر تن کنید. کفش های ایمنی به شما کمک می کند تا در مقابل خطرات احتمالی کار بایستید و از بدن و پا خود در برابر آسیب های احتمال محافظت کنید.

در انتخاب یک کفش ایمنی مناسب لازم است تا به چند سوال پاسخ بدهید و بعد از پاسخ به این سوال به سراغ خرید کفش ایمنی بروید:

  • شغل شما چیست؟
  • محیطی که در آن کار می کنید چگونه است؟
  • آیا در محیط شما اجسام تیز وجود دارد؟
  • آیا محیط کار شما لغزنده است؟
  • آیا با وسایل الکتریکی و برق سر و کار دارید؟

حالا با پاسخ به سوالات بالا می توانید به سراغ خرید یک کفش ایمنی مناسب بروید.

برندها و گروه های تولیدی بسیار زیادی در کشور ما وجود دارند که وظیفه تولید کفش های ایمنی را برعهده دارند. اگر بخواهیم یکی از بهترین برندهای تولید کفش ایمنی در ایران را به شما معرفی کنیم می توانیم از گروه تولید کفش ارک نام ببریم.

این برند برای انواع فعالیت ها، کفش مخصوصی تولید و ارائه کرده است که در ادامه به بررسی انواع محصولات تولیدی برند ارک می پردازیم.

کفش چرم نبوک ارک

برای افرادی که در کار ساخت و ساز هستند این موضوع بسیار مهم است که کفش هایشان  گرد و غبارهایی که در محیط ممکن است جذب بشود را نشان ندهد و کفش همواره تمیز دیده شود. برای چنین افرادی برند ارک کفش ایمنی چرم نبوک را تولید کرده است که به همراه رنگ خاکی به شما کمک می کند تا کفش شما همیشه تمیز باشد.

کفش تی پی یو ارک

اگر محیط کار پیرامون شما پر از سنگ است و احتمال لغزش برای شما وجود دارد می توانید از کفش های TPU تولیدی شرکت ارک استفاده کنید.

کفش زیره ورق دار ارک

بسیار از افرادی که در کارگاه ها در حال فعالیت هستند همواره با خطرات ناشی از برخورد کفش با براده آهن مواجه هستند که ممکن است به پا کارکنان آسیب بزند. برای جلوگیری از این مشکل می توانید از کفش ایمنی زیره ورق دار ارک استفاده کنید.

کفش های مقاوم در برابر اسید ارک

ممکن است محیط کار شما به شیوه ای باشد که لازم است تا هر روز با استفاده از مواد ضد عفونی و اسیدی پاک و استریل شود. برای کار در این مکان ها می توانید از کفش های مقاوم در برابر اسید ارک استفاده کنید.

کفش نسوز ارک

کفش های نسوز ارک با استفاده از زیره مقاوم در برابر آتش خود می تواند تا 300 درجه حرارت را تحمل و در برابر آن مقاومت داشته باشد.

کفش حفاری ارک

کفش های حفاری تولید شده توسط شرکت ارک می تواند از نفوذ گل و آب به داخل کفش جلوگیری کند و به حفاظت از پا شما کمک کند.

پیشنهاد ویژه ما به شما بزرگواران این است که از صفحات محصولات کفش پیمان ،کفش اقانژاد ، کفش ایمنی زنانه  دیدن فرمایید.

جمع بندی

فارغ از آن که شما در چه کاری در حال فعالیت هستید لازم است تا با استفاده از کفش های ایمنی از پاهای خود در برابر خطرات احتمالی محافظت کنید. شرکت ارک یکی از برندهای تولید کننده کفش های ایمنی است که با توجه به نوع فعالیت خود می توانید از محصولات این شرکت با اطمینان خاطر استفاده کنید.