کفش پرسنلی مهندسی

کفش ایمنی مهندسی

اشتراک گذاری این نوشته

کفش پرسنلی مهندسی

گستره محصولات حوزه لوازم و تجهیزات ایمنی به قدری گسترده است که اگر بخواهیم از یک بخش از لوازم یعنی کفش های ایمنی صحبت کنیم می توانیم برای هر محصول طراحی، تولید و عرضه شده چندین مطلب نوشت و ویژگی های آن ها را مورد بررسی قرار داد.

دلیل این گستره فوق العاده از محصولات به دلیل رشد صنایع است. افراد امروزه در مشاغل بسیار مختلفی فعالیت دارند که هر یک دارای ویژگی های خاص می باشد. این مشاغل که بسیاری از آن ها نو و جدید می باشند و اگر بررسی شود شاید تا 70 سال پیش به هیچ عنوان وجود نداشتند، امروزه به عنوان مشاغل کلیدی صنایع شناخته می شوند.

هر شغل با توجه به محیطی که در آن فعالیت صورت می گیرد، وسایلی که با آن سر و کار دارند، افراد شاغل در آن و ویژگی های رفتاری که دارند، اشتباهاتی که ممکن است در هنگام کار تبدیل به عادت بشود و… دارای خطرات و آسیب های مختلفی می باشند.

با توجه به این خطرات و آسیب ها شرکت های تولید کننده تجهیزات و لوازم ایمنی به سراغ طراحی، تولید و عرضه محصولات متنوعی کرده اند.

کفش های ایمنی

با توجه به اهمیت پا در بدن، مشاغلی که هر لحظه امکان آسیب رسیدن به پا کارگران در آن وجود دارد نیاز دارند تا بهترین و با کیفیت ترین کفش های ایمنی در آن ها مورد استفاده شاغلین قرار بگیرد.

کفش های ایمنی نیز دارای گستره بسیار زیادی می باشند و امروزه شاهد آن هستیم که برای هر محیطی کفش ایمنی مخصوصی مورد استفاده قرار می گیرد که دارای ویژگی ها و فناوری هایی متناسب با آن شغل است.

پیشرفت تکنولوژی و صنعت در این حوزه باعث شده تا کفش های ایمنی با توجه به شغل مورد نظر دارای ویژگی های تازه باشند. اگر بخواهیم مثال بزنیم برای محیط هایی که در آن خطر لیز خوردگی وجود دارد کفش های ایمنی تولید شده است که کف آن در برابر محیط های لیز و سر مقاوم است و به هیچ عنوان فرد شاغل در محیط با این کفش ها لیز نخواهد خورد.

کفش های ضد ضربه برای محیط هایی مورد استفاده قرار می گیرند که هر لحظه احتمال برخورد اجسام سنگین با پا وجود دارد و به همین منظور لازم است تا بدنه کفش و رویه آن به نحوی باشد که در برابر ضربه و فشار دچار مشکل نشده و مقاومت بسیار بالایی را از خود نشان بدهد.

سوال بسیار مهمی که مطرح می شود این است که آیا کفش های ایمنی با کارکردهای منحصر به فرد و خاص تنها باید در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار بگیرند یا در محیط های اداری نیز کفش های خاصی تولید شده است؟

کفش های پرسنلی مهندسی

امروزه با توجه به، به وجود آمدن شغل های فعال در محیط های اداری نیاز به تولید کفش هایی برای چنین مشاغلی نیز پدیدار شده است. به همین منظور شرکت های تولید کننده کفش های ایمنی اقدام به طراحی و تولید کفش های پرسنلی مهندسی کرده اند.

کفش های پرسنلی مهندسی همان طور که گفته شد برای محیط های اداری گزینه بسیار مناسبی هستند. این کفش ها با طراحی ارگونومی خود که با شکل و الگو طبیعی پا تطابق دارد به شما این امکان را می دهد تا به صورت طولانی مدت از این کفش ها استفاده کرده و به هیچ عنوان نگران خستگی پا خود نباشید.

انعطاف پذیری در کفش پرسنلی مهندسی باعث شده تا افرادی که از این محصول استفاده می کنند بتوانند به صورت طولانی مدت کفش پا کرده و با آن راه بروند به هیچ فشاری بر روی پا خود حس نکنند.

کفش پرسنلی مهندسی دارای پنجه راحت و فضای کافی در داخل خود می باشند و به همراه تهویه مناسبی که دارند گزینه فوق العاده ای برای افرادی می باشد که در محیط های اداری قرار است کفش به پا داشته باشند و لحظه ای فرصت درآوردن کفش های خود را ندارند.

مزایای خرید کفش پرسنلی مهندسی

کفش پرسنلی مهندسی مزایای بسیار زیادی دارد. اولین مزیت این کفش های بسیار خاص جنس رویه آن ها می باشد که از چرم اصل و با کیفیت می باشد. کفش هایی که از جنس پلاستیک هستند با به وجود آوردن تعرق بر روی پا و عدم ورود جریان هوا به داخل کفش باعث ایجاد مشکلات پوستی برای مصرف کننده می شود.

استفاده از چرم با کیفیت به عنوان متریال و ماده اولیه کفش پرسنلی مهندسی باعث شده تا بتوانید این کفش را بدون هیچ نگرانی در رابطه با ایجاد تعرق و مشکلات پوستی به پا کنید.

کفش های پرسنلی مهندسی در بخش رویه از چرم و در قسمت زیره از PU به وجود آمده اند که باعث شده تا شاهد تولید محصولی سبک و راحت باشیم. استفاده از زیره PU نیز باعث بادوام شدن و افزایش استحکام این کفش ها در برابر مواد شیمیایی، گرما و سرما است.

طراحی و زیبایی ظاهری مزیت دیگر کفش های پرسنلی مهندسی است که به شما این امکان را می دهد تا از آن ها برای ایجاد جلوه زیبا و شیک پوشی خود استفاده کنید و از جذابیت ظاهری این محصول نیز استفاده کنید.

کاربردهای کفش پرسنلی مهندسی

استفاده از این کفش ها برای افرادی که روزانه مدت زمان زیادی پای خود را در کفش نگه می داند بسیار مناسب است. کاربرد اصلی این کفش برای راحتی پا در فعالیت های روزمره است و هر شخصی نیاز دارد تا از این کفش های با کیفیت استفاده کند.

خوشبختانه در کشور ما شرکت ها و گروه های تولیدی بسیار زیادی وجود دارد که در حوزه تولید کفش پرسنلی مهندسی فعالیت دارند و شما می توانید با خرید محصولاتی که از تلفیق هنر و صنعت ایرانی به وجود آمده اند، حفاظت از پا خود را به این کفش های بسیار زیبا بسپارید.

حرف آخر

برای افرادی که مدت زمان زیادی پا خود را در کفش قرار می دهند خرید یک کفش پرسنلی حائز اهمیت است. این کفش ها علاوه بر ویژگی ها و کاربردهای فوق العاده ای که دارند با زیبایی و طراحی خاص شان به شما این امکان را می دهد تا از آن ها در هر محلی استفاده کنید و بهره ببرید.

پیشنهاد میشود از محصولات کفش ارک ، کفش پیمان ، کفش اقانژاد ، کفش ملت ،کفش TDS ، کفش پاتن دیدن فرمایید و همچنین درصورت داشتن هرگونه سوال میتوانید با بازار کفش ایمنی در تماس باشید.

بازار کفش ایمنی ، کفش ایمنی را در انواع گوناگون برای شغل های مختلف ارائه می دهد . تنوع رنگی و مدل های زیادی  میباشد و همچنین با فروش تمام برند های کفش ایمنی ایرانی سعی در حمایت از تولید ملی را دارد که طرح ها و طراحی های کفش های ایمنی مطابق با نیاز شغلی مشتریان می باشد که در بازار کفش ایمنی به چشم می خورد

بازار کفش ایمنی ، انواع گوناگون کفش ایمنی برای شغل های مختلف ارائه می دهد که دارای تنوع رنگی و مدل های زیادی می باشد و همچنین با فروش تمام برند های کفش ایمنی ایرانی سعی در حمایت از تولید ملی را دارد همچنین طرح ها و طراحی های کفش های ایمنی، مطابق با نیاز شغلی مشتریان می باشد.
کفش های ایمنی در بازار کفش ایمنی به صورت کفش ایمنی ساق بلند و یا کفش ایمنی ساق کوتاه، کفش ایمنی نسوز یا پوتین حفاری نیز تولید می شود.
کفش ایمنی ایمن پای افزار یکی از بهترین برند های کفش ایمنی در ایران است که با دارا بودن تمام مدل های کفش ایمنی همچون کفش های ایمنی زیره pu ، tpu، کفش ایمنی حفاری، کفش ایمنی بهداشتی پای افزار، کفش ایمنی پرسنلی پای افزار و بیش از 100 نوع کفش ایمنی که شرکت پای افزار با رعایت تمام پروتکل های استاندارد تولید می کند تا بهترین نوع کفش ایمنی را برای مشتریان محترم تولید و روانه بازار کند.
از ویژگی های بارز کفش ایمنی پای افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاوم در برابر لفزش
  • مقاوم در برابر حرارت
  • مقاوم در برابر ضربه
  • مقاوم در برابر عایق برق
  • عمر بالا
  • عایق حرارتی در فصول سال
  • مقاوم در برابر خستگی
  • آنتی باکتری

جهت تهیه کفش ایمنی ایمن پا افزار از طریق فروشگاه آنلاین بازار کفش ایمنی اقدام فرمایید.

عضویت در خبرنامه بازار کفش ایمنی

جدیدترین پیشنهادات و بهترین مقالات را در ایمیل خودتان دریافت کنید

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.