کفش ایمنی ایمن سپاهان

کفش ایمنی ایمن سپاهان

اشتراک گذاری این نوشته

کفش ایمنی ایمن سپاهان

با پیشرفت صنعت و صنعتی شدن کشورها، امروزه فعالیت های در بخش کفش ایمنی ، فروش دارای اهمیت فوق العاده ای می باشد و کشورها تمام تمرکز خود را بر روی بخش صنایع قرار می دهد.

امروزه این صنایع هستند که پول را وارد کشور کرده، ارز آوری می کنند و چرخه اقتصادی هر کشور را به گردش در می آورند و حالا نیروی انسانی متخصص به قدری حائز اهمیت است که در بخش وسیعی از مشاغل یک نیروی انسانی با تجربه به نیروی انسانی کم تجربه ترجیح داده می شود.

به منظور حفاظت از این نیروی انسانی، مدیران صنایع مختلف تمام سعی خود را کرده تا با استفاده از به روز ترین تجهیزات، خرید لوازم ایمنی، ایمن سازی محیط کار و… هر کاری که باعث می شود تا ریسک و خطر در کار و فعالیت کاهش پیدا کرده را انجام بدهند و از سویی دیگر خیال نیروهای خود را از این بابت راحت کرده که می توانند با استفاده از این وسایل، به خوبی در محیط کار فعالیت داشته باشند و به هیچ عنوان نگران خطرات احتمالی نباشند.

به منظور خرید لوازم ایمنی، با رشد تجارت الکترونیک شاهد ایجاد سایت های بسیاری در این زمینه هستیم که یکی از مهم ترین آن ها، سایت سلامت پیشرو ایمن سپاهان یا به اختصار سپاس است.

شرکت سلامت پیشرو ایمن سپاهان

سلامت پیشرو ایمن سپاهان کار خود را در سال 1382 و با تاسیس فروشگاهی در حوزه لوازم و تجهیزات ایمنی آغاز کرد و در سال 1386 توانست دومین فروشگاه خود را به منظور خدمت رسانی به مشتریان به وجود بیاورد.

در سال 1390 با توجه به اهمیت تجارت الکترونیک، سلامت پیشرو ایمن سپاهان وب سایت خود را راه اندازی کرد تا فروش لوازم ایمنی و تجهیزات حفاظتی بسیار ساده از قبل برای مصرف کنندگان شود.

همین رشد کسب و کار باعث شد تا سلامت پیشرو ایمن سپاهان خارج از اصفهان فعالیت خود را آغاز کرده وبا شرکت ها گوناگونی همکاری کند. در حال حاضر سپاس یکی از مطرح ترین فروشگاه های ارائه دهنده لوازم و تجهیزات ایمنی به شمار می آید.

رسالت شرکت سلامت پیشرو ایمن سپاهان این است که با ارائه بهترین خدمات در حوزه ایمنی در هنگام کار، شاهد افزایش سطح سلامت افراد باشیم.

محصولات موجود در سایت سلامت پیشرو ایمن سپاهان

تجهیزات ایمنی موجود در سایت سپاس به چندین بخش تقسیم می شود و سلامت پیشرو ایمن سپاهان در هر حوزه محصولات متنوعی را دارد که می تواند نیاز مصرف کننده را به خوبی برطرف کند.

حفاظت پا: در این بخش شاهد سه دسته کفش هستیم که کاربرد هر سه، محافظت از پا و افزایش ایمنی می باشد. کفش اداری، کفش کوهستان و کفش ایمنی صنعتی سه زیر مجموعه از دسته کلی محصولات مرتبط با حفاظت پا در سایت ایمن سپاهان است.

حفاظت شنوایی: در بخش حفاظت از شنوایی نیز دو دسته کلی در سایت ایمن سپاهان وجود دارد که می تواند برای مشاغلی که در آن آلودگی صوتی به شکل فراوان و غیر قابل تحملی وجود دارد، محصولات بسیار مناسبی باشند. بخش اول گوشی های داخل گوش و بخش دوم گوشی های روی گوش می باشد.

تجهیزات فنی و مهندسی: در این بخش شاهد ارائه انواع مختلفی از گاز سنج ها توسط سایت ایمن سپاهان هستیم.

حفاظت سر: سر یکی از مهم ترین اعضا بدن است و یک آسیب و ضربه کوچک به سر می تواند مشکلات جبران ناپذیری را برای فرد آسیب دیده به وجود بیاورد. در سایت ایمن سپاهان با انواع کلاه های ایمنی و سرپوش های ایمنی در این بخش رو به رو هستیم که افراد با توجه به نیاز خود و محیط کارشان می توانند بهترین نوع حافظ سر را انتخاب کرده و از آن استفاده کنند.

** پیشنهاد می‌شود از محصولات کفش ارک نیز دیدن فرمایید. **

حفاظت دستگاه تنفسی: مشاغل بسیار زیادی وجود دارد که هرلحظه امکان مریضی و آلوده شدن افراد از طریق استشمام مواد مختلف در آن وجود دارد. به همین منظور در سایت ایمن سپاهان شاهد عرضه انواع ماسک، فیلتر و سیستم‌های تنفسی هستیم.

حفاظت دست و بازو: در این بخش سایت ایمن سپاهان انواع دستکش های ایمنی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد.

حفاظت تن: لباس های کار، کمربندهای ایمنی، محصولات خنک کننده و پیش بندهای ایمنی، مواردی هستند که در این بخش از سایت ایمن سپاهان امکان خرید آن ها فراهم شده است. مطمئنا هر شغلی با توجه به خطرات احتمالی موجود در آن به این وسایل نیاز دارد.

حفاظت چشم و صورت: بینایی نیز از مهم ترین حس های بشریت است که اگر یک فرد آن را از دست بدهد ادامه زندگی برای او بسیار سخت خواهد شد. می دانیم که مشاغلی وجود دارند که احتمال آسیب دیدن چشم افراد در آن ها دور از ذهن نیست و به همین منظور انواع عینک های ایمنی، طلق های محافظ صورت و دوش و چشم شورهای اضطراری در سایت ایمن سپاهان برای این مشاغل قرار داده شده است.

لوازم ایمنی ترافیکی: در سایت ایمن سپاهان شاهد ارائه انواع علائم هشداری و ترافیکی و تجهیزات ترافیکی هستیم.

شما با انتخاب هر محصول می توانید توضیحات مرتبط، ویژگی های مثبت و منفی آن و موارد استفاده را مطالعه کرده تا در صورت نیاز و علاقمندی اقدام به خرید آن ها کنید.

** پیشنهاد می‌شود از محصولات کفش آقانژاد ، کفش شیما دیدن فرمایید. **

عاملیت های فروش سلامت پیشرو ایمن سپاهان

متاسفانه در سایت ایمن سپاهان برای محصولات قیمت مشخص نشده است و برای اطلاع از قیمت ها و روند خرید نیاز به تماس با سلامت پیشرو ایمن سپاهان می باشد. با این حال شاهد این هستیم که ایمن سپاهان عاملیت های فروش بسیار زیادی دارد که برای خدمت رسانی به افراد و مشاغل آماده هستند.

این عاملیت ها عبارتند از:

 • ایمن تهران
 • پرشین سیفتی
 • تولیدی کفش ایمن پا
 • ماسک ترمه
 • گروه تولیدی کفش پای آرا
 • مجتمع صنعتی میلاد
 • صنایع ایمنی پوشا
 • صنایع پارس پاتیک
 • دستکش های ایمنی سانکس
 • دستکش های ایمنی ATG

حرف آخر

سایت ایمن سپاهان دارای نماد الکترونیکی است و شما می‌توانید با اعتماد بسیار زیادی از این سایت اقدام به خرید تجهیزات و لوازم ایمنی کنید. با نگاهی به سایت ایمن سپاهان بی‌شک متوجه گستره فوق‌العاده محصولات خواهید شد.

پیشنهاد می‌شود برترین برندهای کفش ایمنی دیدن فرمایید و همچنین درصورت داشتن هرگونه سوال میتوانید با بازار کفش ایمنی در تماس باشید.

در صورت لزوم برای خرید لباس کار، میتوانید به فروشگاه اینترنتی لباس کار صنعت پوش مراجعه فرمایید.

بازار کفش ایمنی ، کفش ایمنی را در انواع گوناگون برای شغل های مختلف ارائه می دهد . تنوع رنگی و مدل های زیادی  میباشد و همچنین با فروش تمام برند های کفش ایمنی ایرانی سعی در حمایت از تولید ملی را دارد که طرح ها و طراحی های کفش های ایمنی مطابق با نیاز شغلی مشتریان می باشد که در بازار کفش ایمنی به چشم می خورد

بازار کفش ایمنی ، انواع گوناگون کفش ایمنی برای شغل های مختلف ارائه می دهد که دارای تنوع رنگی و مدل های زیادی می باشد و همچنین با فروش تمام برند های کفش ایمنی ایرانی سعی در حمایت از تولید ملی را دارد همچنین طرح ها و طراحی های کفش های ایمنی، مطابق با نیاز شغلی مشتریان می باشد.
کفش های ایمنی در بازار کفش ایمنی به صورت کفش ایمنی ساق بلند و یا کفش ایمنی ساق کوتاه، کفش ایمنی نسوز یا پوتین حفاری نیز تولید می شود.
کفش ایمنی ایمن پای افزار یکی از بهترین برند های کفش ایمنی در ایران است که با دارا بودن تمام مدل های کفش ایمنی همچون کفش های ایمنی زیره pu ، tpu، کفش ایمنی حفاری، کفش ایمنی بهداشتی پای افزار، کفش ایمنی پرسنلی پای افزار و بیش از 100 نوع کفش ایمنی که شرکت پای افزار با رعایت تمام پروتکل های استاندارد تولید می کند تا بهترین نوع کفش ایمنی را برای مشتریان محترم تولید و روانه بازار کند.
از ویژگی های بارز کفش ایمنی پای افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مقاوم در برابر لفزش
 • مقاوم در برابر حرارت
 • مقاوم در برابر ضربه
 • مقاوم در برابر عایق برق
 • عمر بالا
 • عایق حرارتی در فصول سال
 • مقاوم در برابر خستگی
 • آنتی باکتری

جهت تهیه کفش ایمنی ایمن پا افزار از طریق فروشگاه آنلاین بازار کفش ایمنی اقدام فرمایید.

از اینکه با ما در بازار کفش ایمنی همراه شدید ، سپاس گزاریم.

عضویت در خبرنامه بازار کفش ایمنی

جدیدترین پیشنهادات و بهترین مقالات را در ایمیل خودتان دریافت کنید

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.