گروه تولیدی شه کلاهی

گروه تولیدی شه کلاهی

اشتراک گذاری این نوشته

گروه تولیدی شه کلاهی

با رشد صنعت و به وجود آمدن کارخانه ها و شرکت های کوچک و بزرگ تولیدی نیاز به حفاظت و مراقبت از نیرو کار بیش تر از پیش اهمیت پیدا کرد. با صنعتی شدن کشورها حالا اهمیت نیروی انسانی بسیار فراتر از قبل شده بود و هر شخص فعال در صنایع مختلف تمام تلاش خود را برای حفاظت و مراقبت از نیروی انسانی خود انجام داد.

با افزایش اهمیت حفاظت و مراقبت در کارخانه ها شاهد تشکیل شدن و به وجود آمدن شرکت هایی در زمینه تولید لوازم و البسه ایمنی شدیم. این شرکت ها برای کارخانه هایی که در آن ها به هر دلیلی ممکن بود خطری جان کارگران و افراد فعال در آن را تهدید کند اقدام به طراحی و تولید لوازم و البسه ایمنی کردند.

بدن کارگران ممکن بود هر لحظه در هنگام کار و فعالیت آسیب ببیند و به همین منظور شاهد تولید لباس های ایمنی بودیم. در برخی از فعالیت ها نیاز بود که از سر کارگر در برابر آسیب حفاظت شود و در نتیجه کلاه های ایمنی مختلفی طراحی و ایجاد شد.

همان طور که از اول تاریخ تا به امروز نیاز باعث ایجاد خلاقیت شده بود پس از صنعتی شدن دنیا نیاز به حفاظت نیز باعث شد تا شاهد خلاقیت در تولید البسه ایمنی بودیم.

شرکت های تولید کننده البسه ایمنی

در کشور ما نیز به منظور حفاظت از افراد شاغل در حرفه های مختلف، شرکت ها و گروه های تولیدی کفش ایمنی بسیار زیادی برای طراحی و ساخت البسه ایمنی به وجود آمدند. امروزه بیش از ده ها شرکت و گروه تولیدی در این زمینه در حال فعالیت در کشور ما هستند و هر یک با خلاقیت خود سعی به تولید محصولات جدید و خاص می کنند.

تمام تلاش گروه های تولید البسه ایمنی این است که با ارائه محصولات خاص و حرفه ای هر لحظه این حوزه را پیشرفت داده و کاری کند تا کارگران بدون هیچ مشکل و ترسی بتوانند در سخت ترین و پر ریسک ترین محیط های کار نیز به فعالیت خود ادامه بدهند.

گروه تولیدی شه کلاهی

یکی از قدیمی ترین گروه های تولیدی فعال در حوزه تولید البسه ایمنی گروه تولیدی شه کلاهی است. این گروه که دهه های مختلفی است که با تولید کنندگان پارچه و گروه های مختلف نساجی در ایران همکاری می کند تمام سعی خود را کرده تا در این حوزه مسیر فناوری و خلاقیت را طی کند و هنر و صنعت را تلفیق کرده و محصولاتی خارق العاده و نوین را به وجود بیاورد.

گروه تولیدی شه کلاهی که در حال حاضر دهه ششم عمر خود را طی می کند تمام سعی خود را در طول این سال ها کرده است تا محصولاتی با کیفیت و زیبا را طراحی و تولید کند که باعث افتخار کالاهای ایرانی در حوزه لوازم ایمنی باشد.

تکنولوژی ها و فناوری های گروه تولیدی شه کلاهی

گروه تولیدی گروه تولیدی شه کلاهی با تکنولوژی های به روز و جدید اقدام به تولید البسه مختلف کرده است. تمامی فرآیندهای طراحی، برش، ساخت و پرداخت در گروه تولیدی شه کلاهی با استفاده مدرن ترین تکنولوژی های موجود انجام می شود و نتیجه این بهره مندی از فناوری این است که محصولات تولید شده و خروجی بتا کیفیت چشمگیری تولید می شود و حتی چند پله ای از نمونه های خارجی خود نیز پیش است.

کفش ایمنی گروه تولیدی شه کلاهی

یکی از بهترین محصولات تولید شده در گروه تولیدی شه کلاهی، کفش ایمنی است. کفش های ایمنی تولید شده در این گروه صنعتی با استفاده از بهترین مواد اولیه و متریال طراحی و تولید شده است تا از پا کارگران در برابر هر خطر و آسیبی مراقبت و حفاظت کند.

کفش های ایمنی تولید شده در گروه تولیدی شه کلاهی به دلیل طراحی ارگونومیک خود به خوبی پا را در خود جای می دهد و اجازه نمی دهد تا پا در فرم نامناسبی قرار گرفته و فرم اسکلت بدن و ستون فقرات تغییر کند.

موضوع بسیار مهم دیگری که در تولیدات کفش ایمنی گروه تولیدی شه کلاهی در نظر گرفته می شود کاربرد این کفش های ایمنی است.

کفش های ایمنی باید با تکنولوژی های مختلفی که در خود دارد کاربردهای گوناگونی را ارائه بدهد. یک کفش ایمنی باید در برابر اشیا تیز و برنده مقاوم بوده و به هیچ عنوان آسیب نبیند. کفش های ایمنی گروه تولیدی شه کلاهی در برابر جریان الکتریسیته مقاوم است.

یکی دیگر از کاربردهای کفش ایمنی حفاظت از پا در برابر باکتری ها می باشد. کفش های ایمنی گروه تولیدی شه کلاهی Ergo بوده و پا در آن ها بسیار راحت قرار می گیرد و از طرفی از تکنولوژی کفی آنتی باکتریال و ضد بو در تولید این محصولات استفاده شده است.

کارگران ممکن است در هنگام کار در محیط های لیز هر لحظه با خر سر خوردن مواجه باشند. گروه تولیدی شه کلاهی با تولید کفش ایمنی Slip Resistant محصولی را تولید کرده اند که در برابر محیط های لیز به هیچ عنوان اجازه سر خوردن را به مصرف کننده خود نمی دهد.

یکی از مکان هایی که کارگران در آن فعالیت می کنند محیط هایی با دماهای بسیار بالا است. یک کفش ایمنی با کیفیت باید بتواند در تمامی دماها کار کرده و به هیچ عنوان فرسوده نشود و آسیب نبیند. گروه تولیدی شه کلاهی کفش ایمنی را طراحی کرده است که می تواند دمایی تا 150 درجه سانتی گراد را تحمل کند و به هیچ عنوان گرما را به داخل کفش انتقال ندهد. این کفش های نسوز برای افراد فعال در حرفه تراش کاری و آتش نشانی بسیار توصیه می شود.

حرف آخر

اگر دوست دارید تا از قلب صنعت تولید کفش ایمنی در ایران محصولی با کیفیت و مقرون به صرفه را خریداری کنید می توانید به سراغ گروه تولیدی شه کلاهی رفته و از محصولات این برند مطرح محصولی را انتخاب کرده و سفارش بدهید.

گروه تولیدی شه کلاهی تمام سعی خود را کرده است تا محصولاتی را تولید کند که مشتریان بتوانند با خیال راحت آن را خریداری کرده و بدون هیچ مشکلی سالیان سال از آن استفاده کنند.

بازار کفش ایمنی ، کفش ایمنی را در انواع گوناگون برای شغل های مختلف ارائه می دهد . تنوع رنگی و مدل های زیادی  میباشد و همچنین با فروش تمام برند های کفش ایمنی ایرانی سعی در حمایت از تولید ملی را دارد که طرح ها و طراحی های کفش های ایمنی مطابق با نیاز شغلی مشتریان می باشد که در بازار کفش ایمنی به چشم می خورد

بازار کفش ایمنی ، انواع گوناگون کفش ایمنی برای شغل های مختلف ارائه می دهد که دارای تنوع رنگی و مدل های زیادی می باشد و همچنین با فروش تمام برند های کفش ایمنی ایرانی سعی در حمایت از تولید ملی را دارد همچنین طرح ها و طراحی های کفش های ایمنی، مطابق با نیاز شغلی مشتریان می باشد.
کفش های ایمنی در بازار کفش ایمنی به صورت کفش ایمنی ساق بلند و یا کفش ایمنی ساق کوتاه، کفش ایمنی نسوز یا پوتین حفاری نیز تولید می شود.
کفش ایمنی ایمن پای افزار یکی از بهترین برند های کفش ایمنی در ایران است که با دارا بودن تمام مدل های کفش ایمنی همچون کفش های ایمنی زیره pu ، tpu، کفش ایمنی حفاری، کفش ایمنی بهداشتی پای افزار، کفش ایمنی پرسنلی پای افزار و بیش از 100 نوع کفش ایمنی که شرکت پای افزار با رعایت تمام پروتکل های استاندارد تولید می کند تا بهترین نوع کفش ایمنی را برای مشتریان محترم تولید و روانه بازار کند.
از ویژگی های بارز کفش ایمنی پای افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاوم در برابر لفزش
  • مقاوم در برابر حرارت
  • مقاوم در برابر ضربه
  • مقاوم در برابر عایق برق
  • عمر بالا
  • عایق حرارتی در فصول سال
  • مقاوم در برابر خستگی
  • آنتی باکتری

جهت تهیه کفش ایمنی ایمن پا افزار از طریق فروشگاه آنلاین بازار کفش ایمنی اقدام فرمایید.

پیشنهاد میشود از محصولات کفش ارک ، کفش پیمان ، کفش اقانژاد ، کفش ملت ،کفش شیما، کفش پاتن دیدن فرمایید.

درصورت داشتن هرگونه سوال میتوانید با بازار کفش ایمنی در تماس باشید.

عضویت در خبرنامه بازار کفش ایمنی

جدیدترین پیشنهادات و بهترین مقالات را در ایمیل خودتان دریافت کنید

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.