کفش ایمنی راحت چگونه کفشی می باشد ؟

کفش ایمنی

اشتراک گذاری این نوشته

وقتی سخن از کفش به میان می آید ذهن همه ما به پا ها می رود و این که خستگی ها چگونه آدم را از پا درمی آورند و یا وقتی که پا ها زخمی می شوند چقدر درد آور است و زمانی این حالت غیر قابل تحمل می باشد که مجبور باشیم مدت ها در حال ایستاده و کفش به پا بمانیم ، از این رو همه به دنبال راحتی و آرامش می باشند و همیشه به دنبال تهیه کفش راحت می باشند . کفش ایمنی راحت دارای انواع بسیار زیادی می‌باشد و  مدل ها و رنگ های متنوع زیادی دارند ، و انتخاب مناسب آن ها بر عهده خود افراد می‌باشد . راحتی اساس کار بشریت می باشد و کفش ایمنی راحت کفشی می باشد که هیچ گونه آسیبی به پا نرسد و پاها خسته نشوند و همچنین انگشتان پا درون آن راحت باشند و از همه مهم تر این که  به راحتی وارد پا شده و به راحتی از آن خارج شود . کفش راحت کفشی است که سنگین نباشد و در مقابل سرما و گرما مقاوم باشد و سلامتی پاها را تضمین کند . کفش ایمنی راحت برای کارهای روزمره و ورزش ها و حتی شغل های سخت مورد استفاده قرار می گیرد و در صورتی که راحت نباشد ممکن است حوادث و اتفاقاتی برای پا پیش بیاید که قابل جبران نباشد و در این صورت انجام کارهای روزانه برای افراد سخت می شود و بسیاری از مشکلات دیگر نیز به وجود می‌آید .
استفاده از کفش‌های نامناسب غیر اصولی علاوه بر اینکه به پا ها آسیب می رسانند و راحتی را سلب می کنند ، بلکه به زانوها و کمر و استخوان ها و ستون فقرات و همچنین لگن  نیز آسیب های بسیار جبران ناپذیر وارد می کنند و عواقب بدی به همراه می‌آورند . به اعتقاد بسیاری از متخصصان و پزشکان ، بسیاری از بیماری های عضلانی اسکلتی به دلیل استفاده نادرست از کفش ها یا استفاده از کفش های نامناسبی می باشد که در اثر فشار و آزارهایی که به کف پا و نواحی دیگر بدن وارد می‌شود به وجود می‌آید. یک کفش ایمنی باید متناسب با استاندارد ها تولید شود و ایمنی لازم برای سلامتی پا را داشته باشد . در عین حال اگر کفش های ایمنی تنوع رنگ بندی داشته باشند و سلیقه های  بیشتری را در برگیرند ، باعث می شود که افراد زیادی در جامعه از آن ها استفاده کنند و در نتیجه سلامتی افزایش یافته و بیماری های کمر و پا کاهش می‌یابد . کفش های ایمنی راحت باید جنس خوبی داشته باشند تا هم زیبا باشند و هم این که راحت باشند و همچنین پاشنه استاندارد نیز داشته باشند . کفش ایمنی زمانی راحت می باشد که پاشنه های مناسبی داشته  باشد و نه بدون پاشنه باشند و نه پاشنه آن ها خیلی بلند باشد ، کفش های بدون پاشنه و کفش های پاشنه بلند راحت نمی باشند و موجب آسیب رساندن به کمر و ستون فقرات می شوند . قالب و پنجه استاندارد در کفشهای ایمنی تاثیر بسیار زیادی در آن ها دارد ، زیرا برای هر پایی قالبی وجود دارد و پنجه های پای افراد نیز با همدیگر متفاوت می‌باشد ، بنابراین در خرید یک کفش راحت باید به راحتی پنجه پا و طرز قرار گرفتن پا در کفش دقت شود.

کفش ایمنی

بهترین نوع کفش های ایمنی راحت

بهترین نوع کفش های ایمنی کفش های چرمی بسیار قابل انعطاف می باشد که اگر آن را خم کنیم ، به طور کامل خمیده می‌شود و آن نشان دهنده انعطاف پذیری کفش می باشد و همچنین پاشنه آن ها در حدود سه سانتی متر باشد . کفش های بند دار از این لحاظ راحت می باشند که به وسیله ی بند ها  می توان سایز آن ها را تنظیم کرد . شیارهای کفی کفش ها نیز از خصوصیات کفش های ایمنی راحت می باشد زیرا که وجود شیار ها در کف کفش ها  مانع از زمین خوردن افراد در فصل زمستان می شوند . کفش ایمنی راحت باید از چرم های طبیعی تهیه شوند تا از عرق کردن و بوی بد پا جلو گیری کند .

بازار کفش ایمنی ، انواع گوناگون کفش ایمنی برای شغل های مختلف ارائه می دهد که دارای تنوع رنگی و مدل های زیادی می باشد و همچنین با فروش تمام برند های کفش ایمنی ایرانی سعی در حمایت از تولید ملی را دارد همچنین طرح ها و طراحی های کفش های ایمنی، مطابق با نیاز شغلی مشتریان می باشد.
کفش های ایمنی در بازار کفش ایمنی به صورت کفش ایمنی ساق بلند و یا کفش ایمنی ساق کوتاه، کفش ایمنی نسوز یا پوتین حفاری نیز تولید می شود.
کفش ایمنی ایمن پای افزار یکی از بهترین برند های کفش ایمنی در ایران است که با دارا بودن تمام مدل های کفش ایمنی همچون کفش های ایمنی زیره pu ، tpu، کفش ایمنی حفاری، کفش ایمنی بهداشتی پای افزار، کفش ایمنی پرسنلی پای افزار و بیش از 100 نوع کفش ایمنی که شرکت پای افزار با رعایت تمام پروتکل های استاندارد تولید می کند تا بهترین نوع کفش ایمنی را برای مشتریان محترم تولید و روانه بازار کند.
از ویژگی های بارز کفش ایمنی پای افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاوم در برابر لفزش
  • مقاوم در برابر حرارت
  • مقاوم در برابر ضربه
  • مقاوم در برابر عایق برق
  • عمر بالا
  • عایق حرارتی در فصول سال
  • مقاوم در برابر خستگی
  • آنتی باکتری

جهت خرید کفش ایمنی ایمن پا افزار از طریق فروشگاه آنلاین بازار کفش ایمنی اقدام فرمایید.

عضویت در خبرنامه بازار کفش ایمنی

جدیدترین پیشنهادات و بهترین مقالات را در ایمیل خودتان دریافت کنید

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.