ASTM 2413 چیست ؟

ASTM 2413

کفش ایمنی با کفش های معمولی که در بازار وجود دارد متفاوت می باشد و برای تولید آن ها لازم می باشد که از متخصصان و کادر فنی مجرب استفاده نمود و همچنین باید مطابق با استاندارد های مشخص جهانی تولید شوند زیرا این کفش ها به دلیل اهمیت فوق العاده ای که در محافظت از پا ها و سلامت جسمی و روحی افراد دارند نیاز به تولید دقیق و کاملا ایمنی دارند و هدف از استاندارد ها در تولید کفش های ایمنی در واقع تعیین ویژگی های کفش ایمنی و مقاومت آن ها نسبت به خطراتی که برای پا ها در برخی شغل ها ممکن است وجود داشته باشد ، می باشد .

ASTM 2413 چیست ؟

ASTM 2413 انجمن آمریکایی تست و مواد می باشد که استاندارد های حداقل و روش های آزمایش را برای کفش های ایمنی تنظیم می کند .

شناسایی ASTM 2413 :

Line 1  : 

در astm 2413: این خصوصیت سال استاندارد را در کفش ایمنی نشان می دهد .
Line 2 : 

به وسیله این خصوصیت می توان زن یا مرد بودن را مشخص نمود و با I/75 میزان ضربه پذیری و حفاظت از ضربه را در کفش ایمنی تعیین می کنند و با c/75 میزان حفاظت از ایمنی فشرده سازی را در کفش های ایمنی مشخص می کنند .
Line 3 :

 این مورد در کفش های ایمنی برای ارجاع به دیگر ویژگی های حفاظتی اضافی که وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد و آن ها به ترتیب در استاندارد به صورت pr که ضد اشیا نوک تیز می باشد و ورق های فولادی در جلوی کفش ها این خصوصیت را به کفش ها می دهد و استاندارد آن astmf 2413 -1 می باشد و sd بیان کننده الکتریسیته رسانا و eh که ضد برق می باشد و مطابق با استادارد astmf 2413-05 تکنولولوژی حفاظت در جریان برق را بیان می کند که نشان می دهد که کفش های ایمنی تا ولتاژ 600 در محیط های خشک ایمنی را می تواند تحمل کند ، و cd و mt نشان داده می شوند که هر یک از این علامت ها ویژگی های مشخص برای یک کفش ایمنی مناسب می باشند .

ASTM 2413


کفش ایمنی از لزومات موجود در زندگی بشر به خصوص برای افرادی که شغل های حساس و پر خطر دارند می باشد ، زیرا که هر ساله هزاران آسیب دیدگی و قطع عضو و .. بر اساس رعایت نکردن نکات ایمنی و نپوشیدن کفش و لباس ایمنی به وقوع می پیوندد که بسیار آمار وحشتناکی می باشد ، از این رو برای تولید کفش ایمنی باید تمام نکات ایمنی رعایت شود و مطابق با استاندارد ها تولید شود . کفش های ایمنی با توجه به استاندارد astm 2413 تولید می شوند و از این رو در برابر ضربه و مقاومت فشاری و مقاومت متقارن و مقاومت در برابر هدایت و مقاومت در برابر ضربه و همچنین مقاومت در برابر ضربه الکتریکی و خواص کششی استاتیکی و مقاومت به سوراخ شدن مورد آزمایش قرار می گیرد .

جهت خرید کفش ایمنی ایمن پا افزار از طریق فروشگاه آنلاین بازار کفش ایمنی اقدام فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
preloader