کفش ایمنی ضد اسید

کفش ایمنی ضد اسید

اشتراک گذاری این نوشته

لوازم و البسه ایمنی، به خصوص کفش های ایمنی در هنگام کار جز مهم ترین پارامترها و آیتم هایی است که باید به آن ها توجه کرد. امروزه اهمیت کفش های ایمنی به مقداری رشد کرده است که تمامی مدیران موظف هستند تا برای کارگران خود در مشاغلی که در آن بروز حوادث مختلف و ریسک و خطر وجود دارد از این لوازم ایمنی خریداری کرده تا کارگران شان با پوشیدن این کفش های ایمنی در هنگام کار از بروز مشکلات و اتفاقات پیش بینی نشده جلوگیری کنند و ریسک و خطر احتمالی در کار را به حداقل برسانند.

با توجه به نوع شغل، فضا، محیط کار و خطرات احتمالی موجود در کار، انواع گوناگونی از کفش های ایمنی تولید شده است که تمامی این کفش ها با توجه به استانداردهای مشخص شده، تولید می شوند. بی شک اگر قرار باشد تا یک کفش در نقش کفش ایمنی به کارگران کمک کند باید با تکنولوژی های مخصوصی ایجاد شده باشد تا در برابر تمامی خطرات و حوادث احتمالی از خود مقاومت فوق العاده ای نشان بدهد و اجازه رخ دادن حوادث جبران ناپذیر را به حداقل برساند.

مدیران کارگاه های تولیدی بهترین افرادی هستند که می توانند مدل و نوع کفش ایمنی مورد نیاز برای کارگران خود را تشخیص داده و سفارش بدهند. مدیران باید دید مناسبی نسبت به کل فرآیند کار داشته باشند و تمامی جوانب آن را مورد بررسی قرار بدهند تا اقدام به سفارش کفش ایمنی کنند که از کارگران در برابر تمامی خطرات احتمالی محافظت کرده و مانع بروز حوادث جبران ناپذیر برای آن ها شود.

از جمله محیط های کاری پر خطری که کارگران در هر لحظه با انواع و اقسام خطرات مواجه هستند و ریسک فعالیت در آن ها بسیار بالا است، محیط های اسیدی می باشد.

برای کار در یک محیط اسیدی در وهله اول باید با تمام خطرات احتمالی در این محیط ها آشنا شد و سپس برای خرید یک کفش ایمنی مناسب اقدام کرد.

خطرات موجود در محیط های اسیدی

به دلیل کار با مواد شیمیایی و اسیدی، این محیط ها مکان های پر ریسکی برای فعالیت کارگران می باشد. وجود احتمال برخورد مواد اسیدی با بدن افراد در حال فعالیت و یا ایجاد واکنش های شیمیایی بین مواد مختلف تنها برخی از خطرات موجود در چنین محیط های می باشد.

فارغ از این دو خطر در چنین محیط های هر لحظه امکان اشتعال و ایجاد حرارت وجود دارد، در نتیجه باید مدیران تمامی پیشگیری های لازم را برای چنین اتفاقاتی انجام بدهند تا از بروز حوادث، پیش از وقوع آن ها جلوگیری کنند.

لیز خوردگی خطر دیگری است که امکان رخ دادن آن در کارگاه هایی با محیط های اسیدی ممکن است رخ بدهد. پوشیدن کفش هایی با قابلیت ضد لغزش می تواند از اتفاق افتادن حوادث این چنینی جلوگیری کند.

ایجاد شوک و جریان الکتریکی ناخواسته نیز مشکل و خطر دیگری است که باید پیش از اتفاق افتادن آن، پیشگیری های لازم را برای آن انجام داد.

تمامی خطرات گفته شده ممکن است در کارگاه ها و کارخانه هایی که در آن مواد اسیدی و شیمیایی وجود دارد رخ بدهد، در نتیجه باید با توجه به این خطرات بهترین تصمیم را برای خرید یک کفش ایمنی مناسب اتخاذ کرد.

کفش های ایمنی ضد اسید

برای آن که افراد فعال در محیط هایی با مواد شیمیایی و اسیدی بتوانند به راحتی به کار خود ادامه بدهند، شرکت ها تولید کفش اقدام به سخت کفش ایمنی ضد اسید کردند. آن ها این کفش ها را با توجه به تمامی مخاطرات احتمالی چنین محیط هایی طراحی کردند و در آن از بروز ترین تکنولوژی ها و فناوری های حوزه تولید کفش ایمنی بهره بردند.

همان طور که در بخش قبلی گفته شد، مهم ترین خطری که برای کارگران در این چنین محیط هایی وجود دارد، خطر نفوذ مواد اسیدی و شیمیایی به بدن این افراد است. کفش های ایمنی وظیفه دارند تا از پا در برابر تمامی مخاطرات محیط کار محافظت کنند و کفش ایمنی ضد اسید نیز با استفاده از زیره پلی اورتان PVC اجازه نفوذ و رسوخ مواد اسیدی را به داخل کفش نداده و نمی گذارد تا پا افراد با مواد اسیدی و شیمیایی برخوردی داشته باشد.

فناوری دیگری که در کفش ایمنی ضد اسید وجود دارد مقاومت این محصولات در برابر گرما و حرارت است. یک کفش ایمنی ضد اسید با کیفیت باید حرارت را به خوبی تحمل کرده و در هنگام برخورد گرما با آن دچار فرسودگی نشود.

انعطاف پذیر بودن و بهره گیری از تکنولوژی های ضد لغزش به کارگران این امکان را می دهد تا بدون نگرانی در محیط حرکت کرده و به انجام فعالیت های مختلف مشغول شود.

مقاومت بالا در برابر جریان های الکتریکی نیز از دیگر مزایا یک کفش ایمنی ضد اسید مرغوب و با کیفیت است. کفش ایمنی ضد اسید نباید اجازه بدهد که فرد مشغول به کار دچار برق گرفتگی شود.

خرید کفش ایمنی ضد اسید

برای خرید یک کفش ایمنی ضد اسید باید به نکات بسیار مهمی توجه کنید. اولین نکته سایز بندی کفش ایمنی ضد اسید است. شما باید در هنگام خرید کفش های ایمنی به سایز آن توجه کنید چون در صورتی که کفش از پا مصرف کننده بزرگتر باشد اجازه فعالیت به او را نمی دهد و اگر کوچک تر نیز باشد ممکن است در هنگام استفاده طولانی مدت از کفش باعث خستگی در پا و آسیب های مختلفی به آن شود.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشت این است که کفش ایمنی ضد اسید خریداری کنید از متریال با کیفیت و بسیار مرغوب ایجاد شده باشد زیرا یک کفش ایمنی بی کیفیت هیچ کمکی به شما نخواهد کرد بلکه در هنگام بروز مشکل ممکن است آن را تشدید کند.

توجه به نکات گفته شده و تکنولوژی های موجود در کفش ایمنی ضد اسید می تواند ضامن سلامتی کارگران شما و افزایش راندمان کاری آن ها شود.

حرف آخر

با خرید کفش ایمنی ضد اسید به کارگران خود و افزایش امنیت محیط کارتان کمک کنید. یک کفش ایمنی ضد اسید مرعوب می تواند ضامن سلامتی و امنیت افراد شاغل در محیط هایی با مواد اسیدی و شیمیایی باشد.

بازار کفش ایمنی ، کفش ایمنی را در انواع گوناگون برای شغل های مختلف ارائه می دهد . تنوع رنگی و مدل های زیادی  میباشد و همچنین با فروش تمام برند های کفش ایمنی ایرانی سعی در حمایت از تولید ملی را دارد که طرح ها و طراحی های کفش های ایمنی مطابق با نیاز شغلی مشتریان می باشد که در بازار کفش ایمنی به چشم می خورد

بازار کفش ایمنی ، انواع گوناگون کفش ایمنی برای شغل های مختلف ارائه می دهد که دارای تنوع رنگی و مدل های زیادی می باشد و همچنین با فروش تمام برند های کفش ایمنی ایرانی سعی در حمایت از تولید ملی را دارد همچنین طرح ها و طراحی های کفش های ایمنی، مطابق با نیاز شغلی مشتریان می باشد.
کفش های ایمنی در بازار کفش ایمنی به صورت کفش ایمنی ساق بلند و یا کفش ایمنی ساق کوتاه، کفش ایمنی نسوز یا پوتین حفاری نیز تولید می شود.
کفش ایمنی ایمن پای افزار یکی از بهترین برند های کفش ایمنی در ایران است که با دارا بودن تمام مدل های کفش ایمنی همچون کفش های ایمنی زیره pu ، tpu، کفش ایمنی حفاری، کفش ایمنی بهداشتی پای افزار، کفش ایمنی پرسنلی پای افزار و بیش از 100 نوع کفش ایمنی که شرکت پای افزار با رعایت تمام پروتکل های استاندارد تولید می کند تا بهترین نوع کفش ایمنی را برای مشتریان محترم تولید و روانه بازار کند.
از ویژگی های بارز کفش ایمنی پای افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاوم در برابر لفزش
  • مقاوم در برابر حرارت
  • مقاوم در برابر ضربه
  • مقاوم در برابر عایق برق
  • عمر بالا
  • عایق حرارتی در فصول سال
  • مقاوم در برابر خستگی
  • آنتی باکتری

جهت تهیه کفش ایمنی ایمن پا افزار از طریق فروشگاه آنلاین بازار کفش ایمنی اقدام فرمایید.

پیشنهاد روز بازار کفش ایمنی : خواندن مقاله 10 برند برتر کفش ایمنی است.

یکی از ویژه کارهایی که به خوبی درحال انجام ان هستیم ، ارائه ی کفش های ایمنی مخصوص بانوان بزرگوار است ، بانوان نیز از جمله زحمتکشانی هستند که شاید پاهایشان در معرض خطرات جدی باشد از همین رو کفش ایمنی زنانه را برای بانوان به خوبی در بازار کفش ایمنی ارائه میدهیم.

در بحث کفش ایمنی ، برند های مختلفی نیز وجود دارد که ما در فروشگاه بازار کفش ایمنی به ان توجه ویژه ای داریم ، شما میتوانید از کفش ارک ، کفش پیمان ، کفش اقانژاد ، کفش ملت ، کفش تی دی اس ، کفش پاتن پدیده ، کفش ایمن پا ، کفش ایمنی در بوشهر دیدن فرمایید.

درصورت داشتن هرگونه سوال میتوانید با بازار کفش ایمنی در تماس باشید.

عضویت در خبرنامه بازار کفش ایمنی

جدیدترین پیشنهادات و بهترین مقالات را در ایمیل خودتان دریافت کنید

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.