10 برند برتر کفش ایمنی در سال 99 | با جدیدترین متدهای مقایسه کیفیت

10 برند برتر کفش ایمنی در سال 99 | با جدیدترین متدهای مقایسه کیفیت

اشتراک گذاری این نوشته

از آنجا که همیشه ما به دنبال بهترین ها در خرید کردن هستیم، درمورد کفش ایمنی نیز با شناخت 10 برند برتر کفش ایمنی شما قادر خواهید بود بهترین انتخاب را در خرید کفش ایمنی داشته باشید.
همیشه برای یک خرید خوب نیاز به اطلاعات مناسب درباره محصول مورد نظر است. حالا این چه این خرید ماشین باشد یا خرید یک خانه و یا حتی کفش.
هیچوقت خرید کفش را دست کم نگیرید. حتما شنیده اید که پا قلب دوم انسان است. پس باید و باید در خرید آن دقت شود تا آسیبی به بدن نرسد.
قطع به یقین یکی از موارد مهم قبل از خرید هر چیزی انجام تحقیقات کامل و شناخت برندهای مربوط به آن محصول است. به همین دلیل در این مقاله ما به معرفی 10 برند برتر کفش ایمنی می پردازیم. قبل از آن لازم است که معرفی کوتاه و مختصری از خود کفش ایمنی داشته باشیم.
کفش ایمنی یا کفش کار نوعی کفش است که برای استفاده در محیط‌های کار طراحی و ساخته می‌شود. پرکاربردترین آن مجهز به زرهی فولادی یا کامپوزیت در جلو کفش است که مقاومتی بالاتر از 200 ژول دارد از آسیب‌دیدگی و قطع احتمالی انگشتان پا در موقع افتادن اجسام سنگین جلوگیری می‌کند. کفش کار یکی از اولین ضروریات برای رعایت ایمنی کار است. پس به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان از اهمیت کفش ایمنی غافل شد.
حال وقت آن است که کمی راجع به عوارض کفش‌های نامناسب به‌طورکلی صحبت کنیم. اگر می‌خواهید بیشتر ارتباط بیشتری با 10 برند برتر کفش ایمنی برقرار کنید، دانست این نکات ضروری است.

عوارض کفش‌های نامناسب

قبل از شروع لازم است که این نکته را مطرح کنیم که به‌هیچ‌وجه در میان 10 برند برتر کفش ایمنی، که کمی پایین‌تر معرفی می‌شود، هیچ‌کدام از این عوارضی که قصد بازگو کردن آن راداریم، ندارند.
پا، درواقع قلب عصبی انسان است و در انتخاب پوشش آن باید دقت بیشتری داشت. مسائل بهداشتی و ارگونومیکی کفش حائز اهمیت است. طرز قرار گرفتن پا در کفش ارتباط مستقیمی با طرز فرم گرفتن اسکلت بدن و بخصوص ستون فقرات دارد. استفاده از کفش ناایمن و نامناسب فقط شامل عوارض و خطرات فیزیکی ظاهری نیست. بلکه گرفتاری‌های مزمن ستون فقرات، چشم درد و سردردهای مزمن نیز از عوارض استفاده از کفش نا ایمن و غیر ارگونومیک باشد. به لحاظ بهداشتی نیز در صورت استفاده از کفش‌های با آستری غیر بهداشتی باعث به وجود آمدن میخچه و ایجاد باکتری و قارچو و بوی نا مطبوع پا می‌شود. در نهایت زیبایی و ظاهر کفش ایمنی به شکلی باشد که کاربر با رغبت و بدون اجبار از کفش ایمنی استفاده کند.
حالا که عوارض یک کفش نامناسب را شناختیم به نظر شما یک کفش ایمنی استاندارد انتخاب کنیم؟ قطعا با معرفی 10 برند برتر کفش ایمنی کارمان برای انتخاب بسیار ساده تر میشود، اما قبل از آن خوب است که با خصوصیات یک کفش ایمنی استاندارد هم آشنا شویم.

چگونگی انتخاب کفش ایمنی استاندارد

همانطور که گفتیم، کفش ایمنی یکی از تجهیزات و ملزومات ایمنی در محل کار بوده و هر نوع کفش ایمنی، برای استفاده در یک محیط خاص طراحی و ساخته شده است.
به عنوان مثال در محیط هایی همچون ساختمان سازی و انبوه سازی و یا در کارگاه هایی مثل کارخانجات صنعتی، ماشین کاری، تراشکاری، کابینت سازی، تعمیرگاه ها و … اجسام سنگین، اشیا و قطعات تیز و برنده، مواد داغ و مذاب و هر جسم دیگری ممکن است روی زمین یا بر اثر افتادن بر روی پا، صدمات جبران ناپذیری به فرد وارد سازد، لذا استفاده از کفش های ایمنی با سرپنجه فولادی در این نوع از محیط های کاری بسیار مهم است؛ که مطمئنا جزو یکی از ویژگی های اجتناب ناپذیر تمام 10 برند برتر کفش ایمنی می باشد. در کارگاه های ساختمانی از کفش های ایمنی با رنگ های خاکی با چرم هایی مثل جیر استفاده می شود تا شخص درحین کار، کثیفی های کفش خود را ببیند و از آلودگی های محیطی اجتناب کند. همچنین در کارخانجات مواد غذایی نیز از کفش های ایمنی سفید رنگ بدلیل رعایت بهداشت کار استفاده می شود.
در تک تک این 10 برند برتر کفش ایمنی که به معرفی آن خواهیم پرداخت تمام این استانداردها رعایت شده که درمیان این لیست قرار گرفته اند. پس فقط کافی است که انتخاب کنید.
در کاربرد جالبی دیگر مثل، در محل هایی که جریانات الکتریسته وجود دارد افراد کارکن در اینگونه محیط ها مانند تکنسین های برق ساختمان، پرسنل فنی ادارات برق شهری، کادر فنی تاسیسات برق کارخانجات و واحدهای صنعتی بایستی بطور حتم از کفش ایمنی مختص اینگونه محیط ها استفاده نمایند. از مهمترین انواع کفش های ایمنی، نوع مورد استفاده توسط کارکنان صنعت برق، کفش های عایق می باشد. این کفش ها از زیره عایق برخوردار بوده و از تکمیل شدن مدار جریان توسط پای فرد در هنگام برق گرفتگی جلوگیری کرده و در نتیجه مانع برق گرفتگی می شود.
یک نکته مهم دیگر هم که باید به آن توجه کرد این است که کفش های ایمنی افرادی که با برق سر و کار دارند یا در محل کارشان احتمال ایحاد جرقه وجود دارد، باید فاقد هر نوع قطعات فلزی باشد.

خب، تا اینجای کار به نظر میرسد که تا حد خوبی با اهمیت انتخاب یک کفش ایمنی خوب و مناسب آشنا شده اید. حالا وقت آن است که 10 برند برتر کفش ایمنی را بشناسیم. بیشتر درکشان کنیم تا بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم. دقت داشته باشید که این 10 برند برتر کفش ایمنی طبق فاکتورهای اساسی و استاندارد تعیین شده اند و فقط جنبه معرفی دارند.

لوگوی کفش ارک

1.کفش ارک

نام شرکت: کفش ارک
نام مدیریت: اصغر قصاب زاده
استان: تبریز
آدرس شرکت: تبریز / جاده آذرشهر / جنب نیروگاه حرارتی/شهرک صنعتی غرب تبریر/گروه تولیدی صنعتی کفش ارک/پلاک1905

گریزی بر فعالیت های این برند:

کفش ارک جزو یکی از برترین سازنده های کفش در میان 10 برند برتر کفش ایمنی است.
مدیریت کفش ارک فعالیت خود را از سال 1356 با دریافت نمایندگی از شرکت کفش ملی در حوزه فروش و توزیع انواع کفش شروع کرد و پس از کسب تجربه هایی در این عرصه تولید کفش های دستی و سنتی را آغاز کرد. در سال 1380 با تلاش و پشتکار فراوان، گروه تولیدی صنعتی کفش ارک بطور رسمی کار خود را آغاز کرد. در حال حاضر با بهره گیری از تکنولوژی های بروز، ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته در صنعت کفش و همچنین متخصصین ماهر در این امر محوریت تولید خود را در زمینه کفش ایمنی به صورت تخصصی، کفش پرسنلی، پوتین های نظامی و کوهنوردی قرار داده است.
این برند که در لیست 10 برند برتر کفش ایمنی قرار گرفته همواره سعی بر این داشته تا محصولاتی با پشتوانه ای از طرح و اندیشه ای نو و کیفیتی در حد استانداردهای ملی و بین المللی تولید نماید. از تمایزات کفش ارک با دیگر رقبا میتوان به بهره گیری از مواد اولیه مرغوب، مشاوران زبده حوزه چرم و کفش، ارگونومی و زیبا شناسی برای ارتقای زیبایی و کیفیت محصول اشاره کرد تا با نگاهی نو و با اتکا به سابقه ای درخشان، جایگاه کفش ایرانی را بهبود یابد.
کفش حفاری در برند کفش ارک
کفش حفاری جزو برترین نوع های کفش در میان انواع مختلفی است که این برند در حال ساخت آن است.
از این نوع کفش در معادن استفاده می‌شود که همانند چکمه پلاستیک هستند و از نفوذ گل و آب به داخل کفش جلوگیری می‌کنند.
کفش ارک با داشتن ۱۵ سال سابقه کار و کادری مجرب در حوزه تولید کفش ایمنی توانایی خود را برای تامین انواع کفش‌های ایمنی اعلام می‌دارد. در این میان کفش ارک علاوه بر تولید کفش‌های ایمنی در زمینه تولید کفش‌های پرسنلی و مردانه با کیفیت نیز فعالیت دارد.

پیشنهاد میشود برای دیدن محصولات این برند به صفحه خرید کفش ایمنی ارک مراجعه فرمایید.

مشاهده محصولات کفش ارک

همچنین پیشنهاد میشود محصولات کفش پیمان و کفش الوند را برای تنوع بیشتر مشاهده فرمایید.

لوگوی کفش ایمنی یحیی

2.کفش یحیی

کاربرد کفش کار از نگاه برند کفش یحیی

در محیط های کاری افتادن اشیاء امری عادی تلقی می شود. وظیفه ی کفش ایمنی محافظت از پا در مقابل خطر سقوط اشیاد، محافظت در مقابل خطر سر خردن، لغزش پا است. افتادن مختص به مکان خاصی نیست اما کف محیط های که مواد روغنی آغشته می شود رایج تر است، از وظایف کفش ایمنی محافظت در برابر جریان الکتریکی، مواظبت از پا در برابر خستگی و جلوگیری از سوختگی پا است.

تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی

در کفش های ایمنی مشخصه هایی وجود دارد که با کمی دقت میتوانید تشخیص دهید که این محصول اورجینال میباشد. این عوامل و راه های تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی بصورت کامل از زبان این برند توضیح داده شده و رعایت شده است.
7 روش تشخیص کفش ایمنی اصل از تقلبی از زبان برند کفش یحیی
احتمالا خیلی از شما به دنبال کفش کاری هستند. در اینجا سعی میکنیم که اصالت آن کفش را بررسی کنیم.
درکنار شناخت 10 برند برتر کفش ایمنی، برای یک خرید خوب باید توانایی شناخت جنس اصل از تقلبی را نیز داشت. افراد بسیار زیادی هستند که به دنبال این موضوع باشند که یک کفش ایمنی را انتخاب کنند که اعتبار زیادی در بازار دارد و تمام استانداردها را نیز رعایت کرده باشد. در این بخش می خواهیم گریزی بر راه های تشخیص کفش ایمنی اصل را از تقلبی را داشته باشیم. تا در انتخاب کفش ایمنی خود دچار مشکل نشوید.
در کفش های ایمنی مشخصه هایی وجود دارد که با کمی دقت میتوانید تشخیص دهید که این محصول اورجینال میباشد. این عوامل و راه های تشخیص را کفش یحیی در زیر بررسی می کند.

جعبه های کفش

جعبه کفش باید دارای مشخصات کمپانی همچنین رنگ سازمانی باشد و لوگوی شرکت روی آن درج شده باشد.

برچسب مشخصات درج شده بروی جعبه کفش

برچسب مشخصات باید دارای شماره اختصاصی کفش، تصویر کفش، مدل، رنگ و سایز کفش باشد.

لوگوی شرکت حک شده بروی زیره کفش

توجه داشته باشید اکثر کمپانی  بروی تمامی کفش های خود لوگوی خود را بروی زیره کفش درج میکند.

برچسب مشخصات داخلی کفش (برچسب زبانه کفش)

برای اطمینان کامل دقت داشته باشید برچسب مشخصات روی جعبه کفش با برچسب مشخصات داخلی کفش کاملا یکسان باشد.

کیفیت دوخت

تمامی برند های معتبر برای تولید محصولات خود نظارت و دقت بالایی را نسب به دوخت، طراحی دارند.

درج برند بر روی کفش

اکثر شرکتها بر روی کفش های ایمنی خود لوگو یا برند خود را بر روی آن درج می کنند. مثلا: کفش ایمنی یحیی برند خود را هم در کنار و هم در بالای کفش خود قرار داده است.

فعالیت های کفش یحیی

گروه صنعتی یحیی یکی دیگر از برندهای معروف در میان 10 برند برتر کفش ایمنی است. این برند علی‌رغم تولید کفش ایمنی بانام تجاری یحیی و Super3M و کفش‌های چرم مجلسی در تهیه و توزیع لوازم ایمنی ازجمله انواع کلاه ایمنی، ماسک‌های صنعتی و شیمیایی، گوشی‌های صداگیر، لباس کارهای مهندسی، لباس‌های کار شیمیایی و همچنین نسوز، دستکش‌های صنعتی، لوازم آتش‌نشانی و … فعالیت می‌کند.
گروه صنعتی کفش یحیی با تشکلی از تیم جوان و کارآمد وارد عرصه تولید کفش شده است. این برند طبق نیاز تک‌تک شما هم‌وطنان عزیز کار می‌کند و به‌راحتی تمام مردم عزیز اهمیت ویژه‌ای می‌دهد.

 

مشاهده محصولات کفش یحیی

 

3. کفش پای افزار

به معرفی هفتمین برند رسیدیم. تا اینجای کار 6تا از برترین برند های کفش ایمنی را معرفی کردیم و با تک تک آنها کاملا آشنا شدیم. کفش پای افزار هفتمین برند از 10 برند برتر کفش ایمنی در لیست ما است.
این برند بیشتر بر ساخت چکمه ها و پوتین های سربازی تمرکز دارد.
کفش پای افزار تقریبا بیشتر بازار کفش های سخت تر و بزرگ را مثل پوتین های سربازی و یا چکمه ها در دست دارد.

پوتین ایمنی پای افزار

پوتین ایمنی پای‌افزار دارای طراحی کارگاهی و صنعتی بوده و سرپنجه آهنی دارد. مقاومت سرپنجه آن 200 ژول است و تزریق کفی به‌صورت مستقیم می‌باشد. درصد نفوذ آب 40 درصد، جنس رویه اشبالت و نخ‌های بکار رفته ویسکوز می‌باشند. کفی داخلی سوزنی و دارای ساق بلند می‌باشد و جنس آستر پارچه‌ای بوده و همچنین دارای تأییدیه از وزارت کار نیز می‌باشد.
ضد اسید بودن و ضد ساییدگی شدن و همچنین ضد لغزش بودن از ویژگی‌های خوب و کاربردی این نوع پوتین می‌باشد. سایزبندی آن نیز عمدتاً بین سایز 40 تا 45 است.
به دلیل گستردگی کاری کمتر نسبت به برندهای کفش ایمنی دیگر، توضیحات این شرکت را کوتاه می کنیم و سراغ باقی لیست 10 برند برتر کفش ایمنی می رویم.

 

مشاهده محصولات کفش پای افزار

 

لوگوی کفش ایمنی پای ارا

4.پای آرا

از 10 برند برتر کفش ایمنی میتوان برند پای آرا را جزو یکی از بهترین ها قرار داد.
شرکت کفش پای آرا تبریز تولید کننده انواع کفش های ایمنی پرسنلی راحتی (خیایانی ) و مجلسی واقع در کیلومتر 6 جاده تهران می باشد. موسس این شرکت با تجربه ای بالغ بر 60 سال یکی از پیشکسوتان عرصه صنعت کفش در ایران می باشد که تمامی تجربیات خود را درجهت پیشرفت شرکت وکارکنان آن به کار گرفته است.
برند پای آرا ابتدا فعالیت خود را به صورت تولید زیره کفش (تزریق) آغاز کرد و سپس باتوجه به نیاز بازار و شناسایی نقاط ضعف آن وارد عرصه ی تولید کفش شد و در لیست 10 برند برتر کفش ایمنی قرار گرفت. پای آرا هم اکنون دارای دو خط تولید است. یکی خط تولید ماشینی که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا ظرفیت تولید چیزی حدود 5000 جفت کفش را در روز دارد و دیگری خط تولید کفش های دست دوز که روزانه توان تولید تقریبا 600 جفت کفش را دارا می باشد که علی رغم فعالیت در بازار ایران به چند کشور همسایه نیز صادرات دارد.
این شرکت در حال حاضر دارای 250 نفر پرسنل اعم از کارکنان بخش فروش، تولید، بازاریابی، توسعه، برندینگ و… می باشد. بدست آوردن استاندارد ایزو 9001-2015 و نشان استاندارد ملی ایران و نیز کسب مقام واحد نمونه کیفی از سوی اداره استاندارد در سال های 92 و 94 از افتخارات این مجموعه به شمار می آید.
از مهمترین اهداف شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهبود مستمر کیفیت
 • بروز رسانی تکنولوژی تولید
 • توسعه وپیشرفت
 • آموزش و توسعه منابع انسانی
 • صادرات به بازارهای جهانی

شعار کاری:
کیفیت خدمات و محصولات در پی آن رضایت مشتری، مهم ترین هدف در تولید ماست.
مراکز پخش عمده:

دفتر فروش مرکزی

نام مرکز :

دفتر مرکزی بازاریابی و فروش

مدیر فروش :

آقای خلیل خیری

آدرس:

تبریز کیلومتر 6 جاده تهران، کوی ایرداک، 20 متری سوم غربی، پلاک 2 کفش پای آرا

نمایندگی مجاز فروش محصولات ایمنی و پرسنلی واداری در تهران

استان:

تهران

نام فروشگاه:

فروشگاه تجهیزات ایمنی ملبوس

متصدی:

آقای رضا ملاجعفری سهی

آدرس:

تهران، سه راه آذری، سینما جی، مجتمع علی، طبقه زیرزمین

 

مشاهده محصولات کفش پای آرا

 

گروه تولیدی صنعتی کفش فرزین

5.کفش فرزین

از قدیمی ترین برندهای موجود در 10 برند برتر کفش ایمنی در ایران می توان به کفش فرزین اشاره کرد.
گروه صنعتی کفش فرزین با نام تجاری کفش علی فرزین با سابقه بیش از نیم قرن فعالیت در زمینه تولید انواع کفش از سال 1367 با اخذ مجوز های لازمه از مراجع ذی صلاح و با تاسیس کارخانه تولید انبوه و مکانیزه کفش را دستور کار خود قرار داده و هم اکنون در کارخانه ای مجهز با استفاده از ماشین آلات مدرن و بهره مندی از تکنولوژی و فن آوری های روز دنیا در صنعت کفش در راستای دستیابی به بالاترین فن آوری های جهان در این صنعت به فعالیت خود ادامه می دهد.
کفش فرزین در چشم اندازی بلند مدت به منظور گسترش کمی و کیفی بسیار وسیع برند خود مصمم به تولید محصولاتی در رقابت با بهترین برندهای جهان و با لحاظ استاندارد قیمت های تمام شده متناسب با درآمد عمومی مصرف کنندگان کشور و موفقیت در حوزه صادرات و بازارهای مصرف داخل و منطقه تلاش و گام برمیدارد.
در حال حاضر محصولات این برند در داخل کشور با شبکه توزیع وسیعی پخش و بدست مصرف کنندگان می رسد و همچنین این محصولات از طریق بنگاه های واسطه به کشورهای آسیای میانه و حوزه خلیج فارس و همچنان کشورهای همسایه صادر میگردد.
کفش فرزین همیشه سعی بر به روز نگه داشتن تجهیزات خود از طریق استفاده کردن از جدید ترین فن آوری های روز دنیا و نیز با کمک مشتریان خود دارد. بهترین نوع چرم گاوی درجه یک صادراتی در رویه و چرم بزی صادراتی درجه یک در آستری و کف یک تکه چرم تزریقی پفکی و زیره تزریقی با خاصیت ایر کاندیشن و آنتی میکروبیال با انواع مواد PU و TPU و LASTIC از نوع بهترین برند های اروپایی این برند را از سایر برندهای کشور متمایز نموده است.
آدرس:
ایران، آذربایجان شرقی، تبریز، کیلومتر 7 جاده تهران، مجتمع صنعتی فرزین

نکاتی برای انتخاب کفش مناسب از نگاه برند کفش فرزین

با رعایت کردن این چند نکته کلیدی که کفش فرزین توصیه میکند هنگام انتخاب کفش سلامتی پاهای خود را تضمین کنید. برای آشنایی بیشتر با طرز تفکر این برند از 10 برند برتر کفش ایمنی بهتر است نگاهی دقیق به آن داشته باشیم.

 • کفش راحت، کفشی است که دارای ارتفاع مناسب بوده و پا در کفش احساس راحتی کند. معمولا نباید کفی کفش سفت بوده و فشار را فقط به یک نقطه منتقل کند. توزیع یکسان وزن بدن به جلو و عقب پا بهترین شکل کفش می‌باشد.
 • معمولا نوک باریک و پاشنه بلند کفش باعث انتقال وزن بدن به جلوی پا و تغییر شکل درانگشتان و بیرون زدگی استخوان پا به خارج می‌شود
 • پا‌ها بطور طبیعی در ساعات انتهایی روز اندکی ورم می‌کنند به همین خاطر بهترین زمان برای اندازه کردن کفش عصر و پس از غروب آفتاب است.
 • جهت خرید کفش مناسب فقط به سایز درج شده روی کفش توجه نکنید.
 • کف کفش باید محکم و قابل انعطاف باشد و سطح آجداری نیز داشته باشد. خود کفش نیز باید سبک باشد.
 • از به پا کردن کفش‌های پاشنه بلند به مدت طولانی خودداری کنید. سعی کنید پاشنه کفش از ۴ سانتی متر بلند‌تر نباشد. همچنین پاشنه‌های عریض‌تر نسبت به پاشنه‌های نوک تیز و باریک مناسب ‌تر می‌باشند.
 • هنگام امتحان کفش توجه داشته باشید که پاشنه پاهای شما نباید درون کفش بلغزد.
 • سایز پاهای شما با افزایش سن، تغییر وزن و یا در دوران بارداری تغییر می‌کند. بنابراین هنگام خرید کفش نو به سایز پاهای پیشین خود اتکا نکنید.
 • در اغلب افراد سایز یکی از پا‌هایشان با پای دیگر متفاوت است. بنابراین در انتخاب کفش پای بزرگ ‌تر را ملاک انتخاب قرار دهید.
 • کفش اندازه کفشی است که هنگامی که شما ایستاده‌اید میان نوک بزرگ‌ترین انگشت پا و انتهای کفش حداقل یک سانتی متر فاصله وجود داشته باشد و شما قادر باشید انگشتان پای خود را آزادانه تکان دهید.
 • برای امتحان کردن کفش حتما بندهای کفش را بطور کامل ببندید و سپس بایستید و چند قدم راه بروید تا کاملا از اندازه بدن کفش اطمینان حاصل کنید
 • از خرید کفش‌های پنجه باریک تا حد امکان خودداری کنید چون اینگونه کفش‌ها انگشتان پا را تحت فشار قرار داده و بد فرم می‌کند.
 • در هنگام انتخاب کفش به نوع جورابی که عادت به پوشیدن دارید نیز توجه کنید. و هنگام خرید نیز‌‌ همان جوراب را به پا داشته باشید.
 • به پا کردن کفش‌های گشاد سبب می‌گردد تا پا‌ها تاول بزنند و فرد از تعادل کافی هنگام راه رفتن برخوردار نباشد.
 • از فروشگاه‌هایی خرید کنید که تنوع کفش در آن‌ها بالاست تا محدودیت انتخاب نداشته باشید.
 • چرم بهترین رویه کفش محسوب می‌گردد چراکه مانند پوست تنفس کرده و تهویه دارد.
 • کفشی بخرید که بتوانید سایز آن را اندکی تغییر دهید یعنی کفش‌های بند‌دار و یا سگک دار.
 • آستر و پوشش درون کفش می‌بایست نرم، فاقد درز و هر گونه برآمدگی باشد.

 

6. کفش کاوه

شرکت ایمنی صنعتی کاوه به شماره ثبت 14778 یکی دیگر از 10برند برتر کفش ایمنی است که در زمینه تولید و توزیع انواع کفش وپوتین ایمنی، پرسنلی و نیز تجهیزات ایمنی دقیقاً طبق استانداردهای اروپایی و با جدیدترین دستگاه آلات و تکنولوژی روز فعالیت می نماید. استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک، ضمانت کیفی 12 ماهه و داشتن تاییدیه مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت و بهداشت وزارت کار و نیز استقبال و رضایت بی نظیر کارخانجات و مجتمع های بزرگ صنعتی کشور نشان میدهد که کیفیت محصولات تولیدی این شرکت بسیار بالا می باشد.

مدیر عامل کفش کاوه

شركت كفش ايمني صنعتي كاوه تبريز توليد كننده كفش وپوتين ايمني با مارك اكولوژيك وارگونوميك افتخاردارد كه از سال 82 در زمينه توليد انواع كفش وپوتين ايمني با مارك اكولوژيك وارگونوميك مطابق با استاندارهاي روز دنيا وبا بهره گيري از مواد اوليه درجه يك درخدمت صنعت كشور مي باشد. پس بعید نیست که جزو 10 برند برتر کفش ایمنی قرار بگیرد.این شرکت اميد دارد با افزايش وتنوع محصولات كفش وپوتين ايمني خود ونيز ساير محصولات ايمني وبا حفظ وارتقاء كيفيت محصولات ايمني توليدي خود بتواند پاسخي مناسب به اعتماد مصرف كنندگان خود بدهد.

ماموریت و هدف برند کفش کاوه

شرکت ایمنی صنعتی کاوه  اهداف زیر را داشت که تا حدودی هم در راه رسیدن به آن ها موفق بود:
 طی دو سال شرکت ایمنی صنعتی کاوه  تعداد محصولات خود را به 50 خواهد رساند.
 در پایان سال 1391 شرکت سیستم مدیریت استاندارد را در مجموعه استقرار کرد.
 تا پایان سال 1393 شرکت ایمنی صنعتی کاوه موفق به کسب بیشترین سهم بازار در سایه محصولات با کیفیت و منحصر به فرد خود شود.

افتخارات کفش کاوه

1- اخذ گواهي استاندارد ملي ايران براي توليد كفش وپوتين ايمني با مارك كاوه اكولوژيك وارگونوميك در سال 89
2- اخذ گواهي كيفيت اروپا CE براي توليد كفش وپوتين ايمني با مارك كاوه اكولوژيك وارگونوميك اصل در سال 90
3- اخذ گواهي كيفيت وتنديس برند برتر از انجمن كيفيت ايران براي توليد كفش وپوتين ايمني با مارك كاوه اكولوژيك وارگونوميك در سال 91
4- اخذ گواهي وتاييد مركز تحقيقات وتعليمات وحفاظت بهداشت وزارت كار براي توليد كفش وپوتين ايمني با ماركك كاوه اكولوژيك وارگونوميك طي سالهاي 92-82
5- اخذ گواهي ISO 9001 در مديريت كيفيت براي توليد كفش وپوتين ايمني با مارك كاوه اكولوژيك وارگونوميك طي سال 91
6- اخذ گواهي ISO 10002 براي مشتري مداري در زمينه خدمات پس ازفروش
تمام این افتخارت، کفش کاوه را در جزوی از لیست 10 برند برتر کفش ایمنی قرار داد.

مزیت رقابتی کفش کاوه

شركت ايمني صنعتي كاوه تبريز توليد كننده انواع كفش و پوتين ايمني با آرم اكولوژيك وارگونوميك كاوه داراي مهر استاندارد براي كفش وپوتين ايمني و همچنين تنها دارنده گواهي كيفيت اروپا CEدر صنعت كفش ايمني ايران ونيز داراي گواهي كيفيت از انجمن كيفيت ايرانمي باشد،وارائه گارانتي 12 ماهه (يكساله )براي تمامي كفش و پوتين هاي توليدي اين شركت مبين سطح كيفي بالاي كفش وپوتين ايمني توليدي اين شركت مي باشد.

7. کفش پادکس

محصولات ایمنی پاد با انگیزه رفع نیازهای داخلی و با تجربه چندین ساله در امر تهیه و توزیع تجهیزات تخصصی ایمنی، آتش نشانی و ترافیکی در سال ۱۳۶۰ رسما کار خود را آغاز نموده و با بکار گیری افراد متخصص و با تجربه توانسته است در طی این مدت گام موثری در تولید، واردات و توزیع این محصولات بردارد.
فعالیت با اکثر کارخانجات خودروسازی، فولاد، ساختمان، صنایع غذایی، نیروگاههای برق کشور، شرکت های نفتی و پالایشگاهها، شرکت های راه سازی، عمرانی، ساختمانی، شهرداری، راه و ترابری، شرکت های آب و فاضلاب، توزیع برق و آتش نشانی ها از جمله خدمات رسانی های این موسسه است.
بخش تحقیق و توسعه این شرکت با هدف بررسی و جمع آوری اطلاعات در زمینه آخرین تکنولوژی ها و محصولات روز دنیا به شرکت و بازدید از نمایشگاههای معتبر در نقاط مختلف جهان پرداخته است تا بتواند مشتریان ارگان های مختلف را بسته به نیاز و بودجه تخصیص یافته راهنمایی کند.
همچنین در بخش تولید،این مجموعه با بهره گیری از تکنولوژی روزدنیا و بکار گیری متخصصان تحصیلکرده در این زمینه اقدام به تاسیس کارخانه تولید لباس های کار با چرخهای تمام هوشمند کامپیوتری و دستگاه برش تمام لیزری و همچنین کادری مجرب و کار آزموده با سابقه ۳۰ سال در تولید البسه ایمنی و پوشاک کارو با دوختی قابل رقابت با برندهای معروف دنیا نموده است.

این کارخانه در روز بیش از ۱۵۰۰ دست لباس از جمله لباس های یکسره ، بلوز شلوار ، کاپشن شلوار ، البسه مخصوص آتش نشانی و حریق ، پیراهن، تی شرت و……. و در سایزبندی های مختلف را تولید می کند.
بخش بازرگانی موسسه نیز توانایی بسیار بالایی در تهیه و تدارک اقلام ایمنی و آتش نشانی در حداقل زمان ممکن و با برندهای مختلف و روز دنیا از اقصی نقاط جهان می باشد.

این موسسه یک مرکز فروش بزرگ و فعال واقع در مرکز فروش تجهیزات ایمنی و آتش نشانی (م حسن آباد)
در پایتخت را دارا ست که وظیفه پخش کالاهای تولیدی و وارداتی را به تمام استانهای کشوربه عهده دارد
همچنین این مرکز دارای چندین نمایندگی فروش مختلف تجهیزات ایمنی و آتش نشانی می باشد که
از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱- نماینده فروش محصولات کفش نگهبان
۲- نماینده فروش کفش البرز ROMIKA
۳- نماینده فروش محصولات MAXON
۴- نماینده فروش کفش پای آرای تبریز
۵- نماینده فروش کفش YAHYA
۶- نماینده فروش محصولات INAIR
این بخش دارای کادر فروش مجرب و تحصیلکرده و مسلط به چند زبان بین المللی می باشد وهمچنین تمامی فروشندگان با توجه به نیاز در بخش های مختلف دارای تحصیلات در زمینه HSE، که به صورت فوق برنامه برای آنان تدارک دیده شده ، شرکت نموده و پس از اخذ مدرک مربوطه به عنوان مسئول فروش موفق به همکاری با موسسه ادامه می دهند.
همچنین این بخش با توجه به دیرینه و سابقه ۳۴ ساله خود در امر تهیه و توزیع لوازم ایمنی و آتش نشانی این امکان را دارد که تمامی تجهیزات ایمنی و آتش نشانی را بدون واسطه از مراکز تولیدی همچنین نمایندگی های آنها در اسرع وقت تهیه و با نازلترین قیمت ها در اختیار همکاران و همچنین مصرف کنندگان ارائه نماید.
تکنولوژی تولید پادکس
تمامی مراحل تولید محصولات ایمنی پادکس با توجه به اخرین تکنولوژی روز دنیا و با بروزترین دستگاها تولید میشوند.
مواد اولیه پادکس
تمامی مواد اولیه پادکس با توجه به نیاز مشتری و همچنین صرفه اقتصادی از با کیفیترین مواد اولیه روز نسبت به رقبا میباشد.
کیفیت
بهترین راه انتخاب مقایسه است. تمامی محصولات تولیدی دارای استانداردهای کیفیت CE و EN را داراست.
سرعت بالا در تحویل
فروشگاه مرکزی و تمام نمایندگان داخل و خارج از کشور تعهد خود را در تحویل سفارشات مشتریان به صورت جدی دنبال میکنند تا مشتریان بتوانند طبق پروژها و زمانبدی خود عمل کنند.

8. کفش نگهبان

کفش نگهبان یکی از معروف ترین و مشهور ترین برند ها در میان لیست 10 برند برتر کفش ایمنی است.
در سال 1383 این شرکت موفق به دریافت گواهینامه CEEN345 از شرکت Intertek Testing Services انگلستان گردید و نیز در سال 1385 به دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری نائل آمد.
پایپوش ایمنی در شرکت کفش نگهبان مجموعه ای است از کفش ایمنی، پوتین ایمنی، چکمه حفاری با زیره یک و دو دانسیتیه پلی یورتان اضافه بر آن پاپیوش های ایمنی با زیره تمام لاستیک معروف به نسوز از جمله محصولات این شرکت می باشد.
علت حسن شهرت محصولات کفش نگهبان علاوه بر نیروی انسانی مجرب، استفاده از مواد اولیه مرغوب نیز می باشد.

 1. رویه : چرم گاوی مرغوب 2. آستری : منسوج نبافته – چرم طبیعی – چرم مصنوعی 3. سرپنجه فولادی : مطابق با EN12568 که قادر به تحمل 200 ژول ضربه و 15000 نیوتون بار ساکن می باشد. 4. زیره : تزریقی از مواد پلی یورتان (PUR) مقاوم در مقابل روغن ها ، حلال ها ، مواد نفتی (هیدروکربورها) و برخی اسیدها در دونوع یک دانسیته و دو دانسیته.
  آدرس:
  تهران – تهران – خیابان طالقانی ـ ساختمان کوه نور ـ پلاک ۳۶۹/۱ طبقه دوم
لوگوی کفش ایمنی پاتن

9. کفش پاتن

از جمله برند های شیک در میان 10 برند برتر کفش ایمنی می توان به کفش پاتن اشاره کرد.
شرکت کفش پاتن پدیده با جمعی صمیمی از بهترین مدیران فعال فروش کفش در دهه ۸۰ مجموعه ای را برای بازارشناسی، طراحی و تولید و توزیع سراسری بهترین پایپوش ها و برندهای برتر در مرداد ماه سال ۸۹ بنا نهاد. آن ها با هدف ایجاد استوارترین پل ارتباطی بین صنایع تولیدی کفش با شرکت ها، فروشگاه ها و موسسات دست اندر کار فروش کفش فعالیت جدی و رسمی خود را اغاز کردند.
برند کفش پاتن پدیده در نیمه نخست سال ۱۳۹۲ در راستای توسعه تولید کفش و پایپوش های ایمنی و صنعتی با کیفیت، هم عرض تولیدکنندگان این محصول قرار گرفت و با رویکرد ارتقاء کیفیت کفش های ایمنی تولیدی در شهر تبریز و با استقرار ماشین الات و دستگاه های پیشرفته و همچنین دستگاه های تزریق مستقیم این مهم را عملی نمودند.
در حال حاضر محصولات جدید و صادراتی این شرکت با سرپنجه کامپورزیت مقاوم و منطبق بر معیارهای جهانی و سازمان ملی استاندارد ایران تولید و عرضه میگردد. درج ضمانت ۱۲ ماهه کالا در زیره کفش های تولیدی بیانگر بکارگیری مرغوب ترین مواد و ملزومات مصرفی در ساختار ان می باشند. اخذ نشان استاندارد ملی ایران و تایید کیفی این محصولات از سوی مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار و استقبال گسترده واحدهای صنعتی در سراسر ایران و نیز صادرات این محصول به کشورهای همجوار، حاکی از کیفیت مطمئن و مستمر این محصول دارد.
شرکت پاتن در تولید تمامی محصولات ایمنی و پوشاک کار سعی در استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه نموده است، حتی بنا به درخواست مشتری در بسیاری از موارد کیفیت مواد و ملزومات استفاده شده طبق سفارش خاص خریدار انجام پذیرفته است.
خاطرنشان میسازد این شرکت در تاریخ ۱۳۹۰٫۰۲٫۱۹ تحت شماره ثبتی ۳۱۵۲۷ در اداره ثبت شرکت های تبریز ثبت گردیده و دارای شناسه ملی بشماره ۱۰۲۰۰۳۹۷۰۴۱ و کد فعالیت اقتصادی و پروانه بهره برداری صنعتی و گواهینامه ثبت نام در نظام مالیاتی ارزش افزوده و سایر گواهی ها و تاییدیه های کیفی مرتبط با تولیدات خویش می باشد.
آدرس: کیلومتر 6 جاده تهران – ضلع غربی آناتا – کوی صنعتی پاتن – پلاک 40

10-شما تجربه ی خرید از کدام برند را دارید ؟

به ارزشمندترین برند رسیدیم ، برند 10 شما و شما و شما مخاطب عزیز که در سایت بازار کش ایمنی حضور دارید ، تجربه ی خرید از کدام یکی از برند های کفش ایمنی را دارید نظرات خود را حتما با ما در کامنتها به اشتراک بگذارید.

این بود معرفی و شناخت 10 برند برتر کفش ایمنی در ایران. به یاد داشته باشید که برای یک خرید خوب و مناسب باید پیش نیاز های بسیاری را فراهم کرد و از قبل اطلاعات زیادی را جمع آوری نمود. یکی از مهمترین فاکتورها و پیش نیازهایی که باید قبل از خرید انجام شود شناخت خود محصول و برندهای معروف و برتر عرضه کننده آن است. پس همیشه در خرید هر محصولی سعی در شناخت برترین تولیدکنندگان آن نمایید. در انتخاب یک کفش ایمنی مناسب هم به همین ترتیب، به بررسی 10 برند برتر کفش ایمنی توجه کنید.

خبر بسیار مسرت بخش این است که دایره فروش و پشتیبانی بازار کفش ایمنی این مژده را به شما عزیزان میدهد که با تماس گرفتن به صورت رایگان از مشاوره ما بهرمند شوید:

مدیر فروش ( حصاری ) : ۰‌‌۹۱۴۳۱۳۵٢٢٠

تلفن دفتر فروش : 04136375787

شاید شما بانوی بزرگوار نیز درحال انجام کارهای سنگینی هستید و نیازمند کفش ایمنی زنانه هستید ، بازار کفش ایمنی این تنوع را برای شما عزیزان به ارمغان اورده است و با مراجعه به صفحه ی کفش ایمنی زنانه میتوانید از تنوع کفش های ایمنی ما استفاده کنید ، اگر نیاز به مشاوره دارید فراموش نکنید با ما تماس بگیرید.

بازار کفش ایمنی ، کفش ایمنی را در انواع گوناگون برای شغل های مختلف ارائه می دهد . تنوع رنگی و مدل های زیادی  میباشد و همچنین با فروش تمام برند های کفش ایمنی ایرانی سعی در حمایت از تولید ملی را دارد که طرح ها و طراحی های کفش های ایمنی مطابق با نیاز شغلی مشتریان می باشد که در بازار کفش ایمنی به چشم می خورد

بازار کفش ایمنی ، انواع گوناگون کفش ایمنی برای شغل های مختلف ارائه می دهد که دارای تنوع رنگی و مدل های زیادی می باشد و همچنین با فروش تمام برند های کفش ایمنی ایرانی سعی در حمایت از تولید ملی را دارد همچنین طرح ها و طراحی های کفش های ایمنی، مطابق با نیاز شغلی مشتریان می باشد.
کفش های ایمنی در بازار کفش ایمنی به صورت کفش ایمنی ساق بلند و یا کفش ایمنی ساق کوتاه، کفش ایمنی نسوز یا پوتین حفاری نیز تولید می شود.
کفش ایمنی ایمن پای افزار یکی از بهترین برند های کفش ایمنی در ایران است که با دارا بودن تمام مدل های کفش ایمنی همچون کفش های ایمنی زیره pu ، tpu، کفش ایمنی حفاری، کفش ایمنی بهداشتی پای افزار، کفش ایمنی پرسنلی پای افزار و بیش از 100 نوع کفش ایمنی که شرکت پای افزار با رعایت تمام پروتکل های استاندارد تولید می کند تا بهترین نوع کفش ایمنی را برای مشتریان محترم تولید و روانه بازار کند.
از ویژگی های بارز کفش ایمنی پای افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مقاوم در برابر لفزش
 • مقاوم در برابر حرارت
 • مقاوم در برابر ضربه
 • مقاوم در برابر عایق برق
 • عمر بالا
 • عایق حرارتی در فصول سال
 • مقاوم در برابر خستگی
 • آنتی باکتری

جهت تهیه کفش ایمنی ایمن پا افزار از طریق فروشگاه آنلاین بازار کفش ایمنی اقدام فرمایید.

اگر قصد دارید تا یک کفش بسیار با کیفیت ایرانی برای خود خریداری کنید می توانید به برند پاژند اعتماد کنید. محصولات پاژند در تمامی زمینه ها از نظر کیفیت در بالاترین حد خود می باشند و می توانند به خوبی پاسخگوی نیازهای شما مشتریان عزیز باشند.

10 دقیقه تا دیدن محصولات کفش ساتر ، کفش پیمان ، کفش الوند ، کفش شیما ، کفش اقانژاد

برای خرید لباس کار از لباس کارهای فروشگاه اینترنتی صنعت پوش دیدن فرمایید.

عضویت در خبرنامه بازار کفش ایمنی

جدیدترین پیشنهادات و بهترین مقالات را در ایمیل خودتان دریافت کنید

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.